KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128637
nr 1312 8637
Lazar Dimitrijevic, "Våren - Impression". Signerad, daterad -68. Olja på duk, 62x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:37:20
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr